Kołowrotek RIKEN Baitfeeder 6000

0 Opinia(e)  Zostaw opinię
RIK-6000
Producent:Ryobi

Dedykowany do metody gruntowej kołowrotek marki Ryobi. Pomimo swoich gabarytów kołowrotek zachowuje stosunkowo niedużą wagę dzięki zastosowaniu sztywnego i trwałego kompozytu węglowego w rotorze, korpusie i pokrywie kołowrotka.

290,00 zł

(290,00 zł szt.)

Obecnie brak na stanie

ava-icon
Produkt niedostepny
Zostaw adres email, a powiadomimy Ciebie o dostepności produktu

RYOBI: Marka znana chyba każdemu wędkarzowi na całym świecie. Swoją renomę kołowrotki te zawdzięczają doskonałym materiałom, japońskim automatom CNC odpowiedzialnym za powtarzalność każdego detalu,zegarmistrzowskiej precyzji monterów oraz bezkompromisowej kontroli jakości.Każdy z kołowrotków zabezpieczony jest przed niszczącym działaniem kurzu iwilgoci trwałymi i elastycznymi uszczelniaczami. Precyzyjne, wielotarczowesprzęgło hamulca idealnie równo oddaje linkę zarówno przy luźno dokręconymsprzęgle jak i podczas siłowego holu gdy tarcze poddawane są dużym obciążeniom.Szeroka gama modeli oraz wielkości pozwoli dobrać każdemu wędkarzowi kołowrotekdopasowany do jego oczekiwań.Możesz kupić kopię... ale oryginalne Ryobi jesttylko jedno.

KOŁOWROTEK RYOBI RIKEN BAITFEEDER

Dedykowany do metody gruntowej kołowrotek marki Ryobi. Pomimo swoich gabarytów kołowrotek zachowuje stosunkowo niedużą wagę dzięki zastosowaniu sztywnego i trwałego kompozytu węglowego w rotorze, korpusie i pokrywie kołowrotka. Podobnie jak w większości kołowrotków spod marki Ryobi przekładnia główna została wzmocniona i do jej produkcji wykorzystano precyzyjne maszyny CNC. Oś główna przekładni dla podniesienia żywotności wykonano ze stali nierdzewnej SU303. Za nawój linki odpowiada opracowany przez Ryobi system system ELAM, dający bardziej precyzyjne i równe układanie plecionek i żyłek nylonowych na szpuli kołowrotka. Wielotarczowy, wzmocniony hamulec o wytrzymałości 8 kg oraz system zwalniania wolnego biegu szpuli z regulacją z tyłu kołowrotka. Głęboka, pojemna, szpula duraluminiowa.

• rotor, korpus i pokrywa: kompozyt grafitowy
• przekładnia: wycinana w technologii CNC
• szpula: duraluminiowa
• hamulec: wielotarczowy hamulec przedni oraz system zwalniania wolnego biegu szpuli z regulacją z tyłu kołowrotka
• łożyska kulkowe: 7
• blokada obrotów wstecznych: łożysko oporowe
• oś główna: stal nierdzewna SU303
• korbka: stop aluminium, wycinana w technologii CNC
• system nawijania linki: opracowany przez Ryobi system ELAM, dający bardziej precyzyjne i równe układanie plecionek i żyłek nylonowych na szpuli kołowrotka
• w ofercie dostępne szpule zapasowe identyczne ze szpulą główną

Numerkatalogowy:        RIK-6000
Hamulec:                 przedni
Waga[g]:                383
Moc hamulca [kg]:        8
Ilość łożysk:            7+1
Przełożenie:             1:5,0
Pojemność szpuli [mm/m]: 0,35/300
Nawój na obrót [cm]:     85
Szpula zapasowa:         brak

RIK-6000
2024-03-04
Nowy produkt
Komentarze

Napisz swoją opinię

Kołowrotek RIKEN Baitfeeder 6000

Dedykowany do metody gruntowej kołowrotek marki Ryobi. Pomimo swoich gabarytów kołowrotek zachowuje stosunkowo niedużą wagę dzięki zastosowaniu sztywnego i trwałego kompozytu węglowego w rotorze, korpusie i pokrywie kołowrotka.

Napisz swoją opinię