Zwroty i wymiany

1. Zwroty

1.1. Każdy zakupiony w naszym internetowym sklepie www.naryby.com.pl towar, można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Jeśli taka sytuacja Cię spotka, skontaktuj się z nami i powiadom o chęci zwrotu lub wymiany danego produktu. Wiedz, że nie musisz podawać przyczyny zwrotu towaru, jednak chętnie dowiemy się dlaczego sprzęt nie spełnił Twoich oczekiwań.

1.2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. 

1.3. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

1.4. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.  

1.5. W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt, załączając do paczki formularz zwrotu. Dane do odesłania produktu znajdują się w formularzu zwrotu. 

1.6. W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w tym punkcie wymagania, zostanie wystawiony paragon korygujący. 

1.7. Sklep dokona zwrotu należności na wskazane konto Klienta lub udostępni kartę podarunkową na równowartość zwracanego towaru.

Załącznik: 

Formularz odstąpienia od umowy.