1. Dostawa

1.1. Zamówione produkty dostarczane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

1.2. Zamówione towary dostarczane są - w zależności od wyboru Klienta - bezpośrednio na adres Klienta wskazany w formularzu zamówienia.

1.3. W przypadku złożenia zamówienia obejmującego kilka produktów, koszt dostawy naliczany jest dla jednego produktu. Wyjątkiem mogą być przesyłki o niestandardowych wymiarach i wadze. O takiej sytuacji kupujący będzie poinformowany przez www.naryby.com.pl mailowo lub telefonicznie oraz ustalony zostanie indywidualny koszt wysyłki danego zamówienia.

1.4. W chwili otrzymania przesyłki Klient powinien w miarę możliwości sprawdzić w obecności dostawcy paczkę i otrzymany produkt pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Wskazane jest, aby w przypadku stwierdzenia uszkodzeń przesyłki lub towaru Klient w miarę możliwości odmówił odbioru przesyłki i w obecności kuriera protokolarnie potwierdził stan przesyłki, co znacznie ułatwi dochodzenie roszczeń reklamacyjnych.

1.5. Czas dostawy zamówienia wynosi od 24h do 14 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta. Zamówienia złożone i opłacone do godz. 11:00, realizowane są jeszcze tego samego dnia.

1.6. Paczki wysyłane są tylko w dni robocze. W dni ustawowo wolne od pracy tj. sobota, niedziela i święta, zamówień nie wysyłamy.

1.7. Sklep www.naryby.com.pl prosi o informację o dostarczeniu bezpiecznie paczki w dniu jej otrzymania, będzie to dla nas sygnał, iż zamówienie zostało zrealizowane.

2. Płatność

2.1. Ceny produktów prezentowanych na stronach internetowych sklepu www.naryby.com.pl są cenami brutto (tj. zawierają składniki takie jak cła i podatki, w tym podatek VAT) i wyrażone są w polskich złotych.

2.2. Podane na stronach ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy. Koszt dostawy zależny jest od wybranego przy składaniu zamówienia sposobu dostawy i widoczny jest przed finalizacją zamówienia.

2.3. Łączny koszt zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz koszt dostawy, widoczny jest przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia.

2.4. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena produktu podana na stronie sklepu www.naryby.com.pl w chwili składania zamówienia przez Klienta. 

2.5. Płatność za zamówiony towar może być wykonana w formach dostępnych w trakcie realizacji zamówienia przed jego finalizacją, formy płatności mogą być zależne od wybranej formy dostawy. 

2.6. W przypadku płatności przelewem prosimy o nie przesyłanie należności za zamówiony sprzęt, do momentu potwierdzenia jego dostępności. W tytule przelewu proszę wpisać tylko i wyłącznie nr zamówienia.

2.7. Płatności za zamówione produkty Kupujący powinien dokonać w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia lub poinformować www.naryby.com.pl o innym terminie zapłaty. Po 7 dniach i braku kontaktu ze strony Kupującego zamówienie zostanie anulowane.

2.8. Na wszystkie zamówione towary w sklepie internetowym www.naryby.com.pl wystawiane są paragony fiskalne lub faktury VAT.