• Nowy

Plecionka RYUJIN 150m 0,08mm ZIELONA FLUO

0 Opinia(e)  Zostaw opinię
DPMRZF08150
Producent:Dragon

Plecionka wykonana w nowoczesnej 8-splotowej technologii, co gwarantuje wyjątkowe parametry plecionki. Gęsty i ciasny splot niemal do zera ograniczył wchłanianie wody.

162,00 zł

(162,00 zł szt.)

PLECIONKA MOMOI RYUJIN 150m ZIELONA FLUO

Momoi Ryujin wykonana jest w nowoczesnej 8-splotowej technologii, cogwarantuje wyjątkowe parametry plecionki. Gęsty i ciasny splot niemal do zeraograniczył wchłanianie wody, dzięki czemu plecionka znakomicie pracuje wniższej temperaturze i dłużej zachowuje trwałość, będąc użytkowaną nawet wwodzie morskiej. Po wierzchnia plecionki jest bardzo gładka, co przekłada się na wysoki komfort wędkowania i lepsze osiągi rzutowe. Oferowana już od średnicy0,06 mm, co umożliwia użycie jej do łowienia różnymi technikami spinningowymi,czemu dodatkowo sprzyjają kolory plecionki: jasnozielony – doskonale zlewającysię z tonacją kolorystyczną wód oraz pomarańczowy – ułatwiający łowieniesandaczy, okoni i szczupaków technikami opadu i jerkowania. Plecionka Ryujindobrze znosi przeciążenia, cechuje się dużą wytrzymałością liniową i na węźle w zakresie 6–22 kg. Umożliwia to skuteczne wędkowanie w bardzo trudnych łowiskach, na większej głębokości i technikami agresywnego prowadzenia ciężkichprzynęt.

Numer katalogowy:  49-01-408
Grubość:           0,08mm
Długość:           150m
Wytrzymałość:      8kg (18LB)
Kolor:            zielona fluo

Momoi Fishing MFG Co., Ltd.
Istniejąca od 1905 roku, toznana większości wędkarzy na całym świecie firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy włókien na potrzeby branży wędkarskiej, a także gotowych żyłek i plecionek. Wszystko co wytwarzane jest w tej firmie poddane jest stałemu nadzorowi i kontroli. Jeżeli dołożyć do tego charakterystyczny dlaJapończyków kult pracy i perfekcjonizm we wszystkim co robią, trudno dziwić się, że przez wielu fachowców w branży, szczególnie w Japonii i USA, produkty Momoi uznawane są za światowy nr 1. Od wielu lat firma pracuje nad ciągłym uszlachetnianiem włókien nylonowych i kopolimerów, a procesy tzw. krystalizacji żywic kopolimerowych i hybrydyzacji nylonu poprzez łączenie go z cząstkami fluorocarbonu są jednymi z pilniej chronionych sekretów firmy. Wynikiem tych działań jest między innymi fakt, że na dwóch z kolei Targach EFTTEX właśnie produkty Momoi Fishing uznane zostały za najlepsze i najbardziej innowacyjne.

DPMRZF08150
2022-06-10
Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Plecionka RYUJIN 150m 0,08mm ZIELONA FLUO

Plecionka wykonana w nowoczesnej 8-splotowej technologii, co gwarantuje wyjątkowe parametry plecionki. Gęsty i ciasny splot niemal do zera ograniczył wchłanianie wody.

Napisz swoją opinię